Ogłoszenie - rekrutacja do projektu

Utworzono dnia 18.11.2020

Szkoła Podstawowa w Srebrnej ogłasza rekrutację dzieci Zespołu Wychowania Przedszkolnego i oddziału przedszkolnego Szkoły Podstawowej w Srebrnej do projektu „Wzrost jakości edukacji przedszkolnej w Gminie Szumowo” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020, w ramach Działania 9.1 Rewitalizacja społeczna i kształtowanie kapitału społecznego.

W przedszkolu i oddziale przedszkolnym będą realizowane następujące zajęcia rozwijające kompetencje kluczowe:

• Zajęcia matematyczno - przyrodnicze dla 3-4 latków

• Zajęcia matematyczno - przyrodnicze dla 5-6 latków

Uczestnictwo w projekcie jest bezpłatne.

Rodzice/opiekunowie prawni są zobowiązani do złożenia następujących dokumentów rekrutacyjnych:

• Formularza rekrutacyjnego

• Deklaracji udziału w projekcie, zawierającej potwierdzenie zapoznania się z regulaminem rekrutacji i udziału w projekcie,

• Oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Pełną dokumentację należy złożyć do 03.12.2020 r. (czwartek)

ZAŁĄCZNIKI: