WYCIECZKA DO STADNINY KONI ,,ZYGI RANCH’’

Utworzono dnia 08.06.2017

W dniu 31 maja 2017 roku odbyła się wycieczka integracyjna klasy piątej do stadniny koni ,,Zygi Ranch’’ w Ugniewie. Organizatorem i kierownikiem wycieczki była opiekun Samorządu Uczniowskiego pani Jadwiga Banasik. Opiekę nad uczniami sprawowało również dwoje rodziców uczniów klasy piątej.

W czasie wycieczki nie zabrakło wielu atrakcji. Na początku uczniowie pod okiem pani instruktorki jeździli konno. Jazda konna sprawiła im wiele radości, ponieważ konik był bardzo spokojny i cierpliwy. Pan gospodarz gospodarstwa agroturystyczno – rekreacyjnego przygotował ognisko ze smacznymi i dobrze wypieczonymi kiełbaskami. Każdy mógł napić się gorącej herbaty. Po małym odpoczynku były zabawy i gra w piłkę nożną na wyznaczonym placu. Potem nastąpiło zwiedzanie pensjonatu dla koni. Pani przewodniczka opowiadała ciekawie o uprzęży konnej, którą każdy mógł dotknąć i dokładnie obejrzeć z bliska. W stajni można było zobaczyć boksy dla koni i pogłaskać zwierzęta. Interesująca okazała się kryta ujeżdżalnia koni. Na zakończenie odbyło się rysowanie na kostce brukowej kolorową kredą. Wycieczka wszystkim bardzo się podobała. Gospodarze przyjęli nas bardzo miło i życzliwie.

WYCIECZKA

Utworzono dnia 08.06.2017, 14:29