,,Walentynki” w naszej szkole

Utworzono dnia 13.03.2016

,,Walentynki” w naszej szkole

Dnia 15 lutego 2016 r. w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Zakochanych – Walentynki.

Samorząd Uczniowski już kilka dni wcześniej rozpoczął przygotowania do tego wyjątkowego dnia. Przygotowana została ,,Poczta Walentynkowa’’, do której można było wrzucać walentynki. Ogłoszony został konkurs na ,,Najładniejszą Kartkę Walentynkową’’, który był skierowany do wszystkich małych i dużych uczniów naszej szkoły. Nie zapomniano także               o  czerwonym serduszku przypiętym do odzieży oraz wykonaniu gazetki ściennej.

Postanowiono również uatrakcyjnić obchody Walentynek przygotowując historię Walentynek i ,, Poetyckie Walentynki’’.

O godzinie 10.50 rozpoczęła się impreza walentynkowa. W pierwszej części społeczność szkolna została powitana przez Panią Dyrektor oraz przewodniczącą SU. Następnie odbyła się część artystyczna przygotowana przez uczniów klasy V. Zebrani wysłuchali  historii walentynek i recytacji fragmentów wierszy o tematyce miłosnej: ,,Miłość’’ Czesława Miłosza, ,,Kto chce, bym go kochała’’ Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej, ,,Rozmowa liryczna" Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego.   Następnie została otwarta przez Samorząd Uczniowski oczekiwana z niecierpliwością ,,Poczta Walentynkowa”. Listonosze dostarczali pocztę do odpowiednich odbiorców.  Na zakończenie  przewodnicząca SU poinformowała               o terminie ogłoszenia na gazetce ściennej SU wyników konkursu oraz podziękowała zebranym za miłą zabawę. Nad przebiegiem zabawy czuwała opiekunka SU.

Utworzono dnia 13.03.2016, 19:03

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.