PLEBISCYT ,,MĄDRA GŁOWA’’

Utworzono dnia 08.06.2017

W dniach 24 - 25.05.2017 roku odbył się Plebiscyt na Najlepszego Ucznia ,,Mądra Głowa’’, którego organizatorem był Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem, panią Jadwigą Banasik. Plebiscyt miał na celu wyłonić najlepszych uczniów naszej szkoły. Jego uczestnikami byli uczniowie klas I – III, którzy zostali wyróżnieni na I półrocze oraz uczniowie klas IV – VI, którzy uzyskali na I półrocze średnią ocen 4,5 i wyżej oraz co najmniej bardzo dobre zachowanie. Wybór zwycięzców odbył się w tajnym głosowaniu w dwóch kategoriach wiekowych:

• I grupa – klasy I – III,
  • II grupa – klasy IV – VI.

Tytuł ,,Mądra Głowa’’ przypadł uczniom, którzy uzyskali najwyższą liczbę głosów od swoich kolegów i koleżanek. Wyniki głosowania:

• w klasach I – III: Beniamin Bączyk, uczeń klasy III,
  • w klasach IV – VI: Julia Brzóska, uczennica klasy VI.

Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody książkowe. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

PLEBISCYT ,,MĄDRA GŁOWA’’

Utworzono dnia 08.06.2017, 14:20

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.