,,I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM’

Utworzono dnia 13.03.2016

AKCJA CHARYTATYWNA

,,I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM’

W dniach od 08 – 17 grudnia 2015 r. Samorząd Uczniowski zorganizował kolejna akcję charytatywną na rzecz dzieci z Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych  w Zambrowie. Tradycyjnie, jak co roku pragnęliśmy podarować dzieciom prezent gwiazdkowy.

Chcieliśmy, aby przez ten dar serca, dzieci mogły poczuć magię Świąt Bożego Narodzenia.

W akcji wzięła udział cała społeczność szkolna: dzieci młodsze, uczniowie klas I – VI, nauczyciele, obsługa szkoły i rodzice.

W ramach akcji zbieraliśmy:

• zabawki, książki dla dzieci, przybory szkolne, gry planszowe itp.
  • słodycze opakowane: ciastka, cukierki itp.
  • produkty spożywcze paczkowane: herbatę, makaron, ryż itp.
  • środki czystości: proszek do prania, płyn do płukania itp.
  • artykuły higieniczne: pastę do zębów, szampon do włosów, mydło, krem do pielęgnacji twarzy, ciała itp.

oraz wszystko, co mogło się przydać dzieciom podczas Świąt.

W dniu 18 grudnia 2015 r. Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem i rodzicami przekazał wszystkie zebrane produkty  dzieciom z Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych                              w Zambrowie. W dowód wdzięczności otrzymaliśmy słowa podziękowania za otrzymany prezent gwiazdkowy.

Akcja ta stworzyła doskonałą okazję, by kształtować wśród uczniów chęć bezinteresownej pomocy osobom potrzebującym, uwrażliwienia ich na potrzebę innych ludzi oraz  uświadomienia, że wspólnie można wiele osiągnąć.

Akcja

Utworzono dnia 13.03.2016, 18:54

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.