DYSKOTEKA ,,MAJÓWKA’’

Utworzono dnia 08.06.2017

Od kilku lat Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem panią Jadwigą Banasik organizuje dla małych i dużych uczniów naszej szkoły dyskotekę integracyjną - ,,Majówkę’’. W tym roku szkolnym odbyła się ona17 maja 2017 roku. Była kawiarenka i pyszne ciasto przygotowane przez uczniów klasy piątej i ich rodziców. Każdy mógł zasmakować domowych wypieków: rurek z kremem, babeczek, wafli z masą mleczną, różnorodnych ciast z orzechami i z galaretką . Dodatkową atrakcją stanowiły różnorodne zabawy przygotowane przez uczniów klasy V, takie jak: taniec z balonem, taniec na gazecie, przejście pod przeszkodą. Dekoracja z kolorowych balonów i świetna muzyka wprowadzała bawiących się uczniów w majowy, piękny nastrój. Uczestnicy dyskoteki bawili się wesoło.

DYSKOTEKA ,,MAJÓWKA’’

Utworzono dnia 08.06.2017, 14:15

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.