Dzień Ziemi w przedszkolu

Utworzono dnia 29.05.2021

22 kwietnia dzieci z Zespołu Wychowania Przedszkolnego oraz Oddziału Przedszkolnego naszej szkoły obchodziły Światowy Dzień Ziemi. Z okazji tego ważnego święta w oddziałach przedszkolnych odbyły się zajęcia, na których dzieci dowiedziały się, jak dbać o naszą planetę. Mogły też porozmawiać o tym, co sprawia, że ziemia jest smutna - zanieczyszczona oraz co możemy zrobić dla ziemi, aby była szczęśliwa - czysta. Przedszkolaki przypomniały sobie także zasady segregacji śmieci, a na koniec przy dźwiękach „ekologicznej piosenki” wykonały piękne prace plastyczne. Tego dnia wszystkie dzieci były ubrane na kolor zielony.

Z okazji Dnia Ziemi został również ogłoszony rodzinny konkurs plastyczny pt. „NASZA ZIEMIA- NASZA PRZYSZŁOŚĆ”.

Wyniki konkursu:

I miejsce: Antonina Konopka

II miejsce: Mateusz Święcki

III miejsce: Maksymilian Brzóska, Anna Jastrzębska

Wyróżnienia: Ignacy Wardaszka, Hubert Wardaszko, Blanka Urbanik, Wioletta Morawska, Zuzanna Nowacka, Mikołaj Urbanek, Julian Urbanek.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom.

Dzień Ziemi w przedszkolu

Utworzono dnia 29.05.2021, 09:27