Harcerze podpisali umowę z firmą REBA

Utworzono dnia 14.10.2015

Harcerze podpisali umowę z firmą REBA

05.10. 2015 r. harcerze przystąpili do Programu Szkolnego zbierania zużytych baterii stworzonego przez firmę REBA.
Już niedługo w szkole pojawią się zielone pojemniki przeznaczone wyłącznie do gromadzenia zużytych baterii przenośnych lub zużytych akumulatorów przenośnych.
Zużyte baterie zbieramy – wspólnie o środowisko dbamy! Zebrane selektywnie baterie poddawane są recyklingowi, dzięki czemu: zmniejsza się zanieczyszczenie środowiska,  odzyskuje się wiele cennych surowców np. cynk oraz zmniejsza się ilość odpadów.
W związku z tym zachęcamy do obejrzenia filmu https://www.youtube.com/watch?v=KUoyZpaUzzk&feature=youtu.be
          Czynnikiem motywacyjnym do włączenia się w zbiórkę jest fakt, że za każdy kilogram zużytych baterii REBA przyznaje 1 punkt. Zebrane punkty można wymieniać na nagrody.

POMÓŻ CHRONIĆ ŚRODOWISKO – ZUŻYTE BATERIE NIE NA ŚMIETNISKO!!!