Wizyta Mikołaja

Utworzono dnia 09.12.2020

Poniedziałek 7 grudnia to długo wyczekiwany dzień, w którym dzieci jak zaczarowane same szybko wstały i bez żadnego ociągania pojawiły się w szkole. Każde dziecko cały rok ciężko pracowało na to, aby właśnie w tym dniu spotkać Świętego Mikołaja i móc odebrać od Niego podarunek.

Nasi milusińscy bardzo starają się „być grzecznym” i doskonale wiedzą, że Mikołaj „cały czas na nich patrzy”. Od samego rana dzieci podekscytowane wyczekiwały Świętego nasłuchując radosnego okrzyku “ho, ho, ho!”.

Za każdym razem gdy tylko otwierały się drzwi od szkoły wszystkie dzieci aż zatrzymywały oddech z wrażenia. Aż w końcu rozległo się mocne pukanie do drzwi, te uchyliły się a w progu stanął – ON Święty Mikołaj!

Gdy zasiadł wygodnie na specjalnie przygotowanym krześle nastała cisza. Dzieci przywitały gościa i nastąpił długo wyczekiwany moment wręczania prezentów. Mikołaj niczym gwiazdor dzielnie pozował do zdjęć biorąc na kolana kolejno wszystkie dzieci. Dzieci oddziałów przedszkolnych w ramach podziękowania za przybycie i otrzymane podarunki zaśpiewały dla Świętego Mikołaja piosenkę.

Atmosfera spotkania była magiczna. Każdy w tym dniu został obdarowany prezentem. Gdy tylko nasz gość się z nami pożegnał szeleszczące paczki w rączkach dzieci zostały otworzone. Bardzo się cieszyły z podarunków, które otrzymały. Wracając do domu z wypiekami na twarzy opowiadały swym Rodzicom o spotkaniu, jakie miało miejsce w szkole.

“Mikołaju bardzo dziękujemy za odwiedziny i za radość jaką podarowałeś naszym podopiecznym. Do zobaczenia za rok!”.

Wizyta Mikołaja

Utworzono dnia 09.12.2020, 09:15