Uczeń klasy III laureatem w Powiatowym Konkursie Plastycznym

Utworzono dnia 16.02.2021

Uczniowie klasy III przystąpili do Powiatowego Konkursu Plastycznego pt. „Malowane poezją - ilustracje do wierszy Władysława Broniewskiego”, zorganizowanego przez Szkołę Podstawową nr 4 w Zambrowie. Konkurs miał za zadanie m.in. pogłębienie wiedzy uczniów na temat twórczości Władysława Broniewskiego, rozwijanie wrażliwości estetycznej inspirowanej literaturą i plastyką oraz umiejętności wyrażania swoich przeżyć za pomocą środków plastycznych.

Uczniowie pod kierunkiem wychowawczyni p. Marleny Nowak namalowali prace plastyczne, z których najciekawsze zostały zgłoszone do konkursu.

Komisja konkursowa nagrodziła pracę ucznia Krystiana Kuleszy. Laureat zdobył III miejsce w kategorii klas trzecich. Otrzymał pamiątkowy dyplom oraz książkę.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

konkurs

Utworzono dnia 16.02.2021, 20:51