Dzień pluszowego misia w naszej szkole!

Utworzono dnia 01.12.2020

25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci

i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś.

W naszej szkole również obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Przedszkolacy mogli przynieść do szkoły swojego ulubionego pluszowego przyjaciela, który niewątpliwie umilił im czas spędzony w szkole. Na początku spotkania dzieci obejrzały prezentację o pluszowych misiach – bohaterach bajek oraz niedźwiadkach żyjących na całym świecie. Następnie

w ramach realizacji projektu „Zdrowo i Sportowo” udali się na salę gimnastyczną, by poćwiczyć z przytulankami. Kolejną atrakcją dla dzieci było zrobienie oraz skosztowanie pysznego „Kubusiowego” soczku. Panie wychowawczynie przygotowały również foto budkę z postacią misia, w której wszyscy wykonali sobie pamiątkowe zdjęcia. Na zakończenie dzieci zatańczyły wraz ze swoimi Misiami.
Mimo coraz nowocześniejszych zabawek moda na misia nie przemija, bo „czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!”

Dzień pluszowego misia

Utworzono dnia 01.12.2020, 09:37