DOWÓZ DO SZKOŁY
BUS: 7:55 Srebrny Borek – 8:00 Łętownica1 – 8:03 Łętownica2 – 8:08 Paproć Duża
AUTOBUS:
I KURS 7:30 Rynołty – 7:32 Pęchratka – 7:35 Pęchratka (krzyżówki) – 7:40 Pęchratka (podkróle) - 7:45 Pęchratka (była poczta) – 7:50 (Pęchratka Parcele) – 7.55 Pęchratka (przy p. Nowak)
II KURS 8:15 Pęchratka (przy p. Wardaszko) – 8:18 Pęchratka (przy p. Wiśniewskich) – 8:20 Paproć Mała2 – 8:23 Paproć Mała1
ODWOZY
Poniedziałek
13:10 – bus
13:25 - autobus
14:00 – autobus + bus
14:55 – bus
Wtorek
13:10 – bus
13:25 - autobus
14:00 – autobus + bus
16:05 – bus
Środa
13:10 – bus
13:25 - autobus
14:00 – autobus + bus
16:05 – bus
Czwartek
13:10 – bus
13:25 - autobus
14:00 – autobus + bus
16:05 – bus
Piątek
13:10 – bus
13:25 - autobus
14:00 – bus
16:05 – bus