BUS:
7:55 Srebrny Borek – 8:00 Łętownica1 – 8:03 Łętownica2 – 8:08 Paproć Duża
AUTOBUS:
I KURS 7:35 Rynołty – 7:37 Pęchratka – 7:40 Pęchratka (krzyżówki) – 7:45 Pęchratka (podkróle) - 7:50 Pęchratka (była poczta) – 7:55 (Pęchratka Parcele) – 8:00 Pęchratka (przy p. Nowak)
II KURS 8:15 Pęchratka (przy p. Wardaszko) – 8:18 Pęchratka (przy p. Wiśniewskich) – 8:20 Paproć Mała2 – 8:23 Paproć Mała1
ODWÓZ w godzinach 10:00 – 11 :00