Utworzono dnia 19.02.2021

Karnawał to miła tradycja, przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to niezwykły, długo wyczekiwany dzień. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było w czwartek, 11 lutego , kiedy w naszym przedszkolu odbył się bal. Przedszkolaki świetnie się bawiły przy rytmicznej i skocznej muzyce. Na sali, podczas pląsów, było bardzo wesoło oraz kolorowo. Uśmiech nie znikał z dziecięcych twarzy, mimo chwilowego zmęczenia. Nie zabrakło również konkursów, w których dzieci chętnie uczestniczyły, dopingując się nawzajem.

Bal umożliwił wszystkim spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości.

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za pomoc przy organizacji imprezy.

Utworzono dnia 19.02.2021, 09:03

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.